chwilowka kredyt dla kazdego chwilowki okazje chwilowki bez bik czy to prawda internetowyportfel.pl/ chwilowki online przez internet

Oczyszczanie organizmu po zimie

Czy naprawdę musisz to robić? Myślisz, że po zimowym obżarstwie i lenistwie wystarczy zastosować kilkudniową dietę detoksykacyjną i od razu poczujesz się lepiej? Jesteś w błędzie.

No, może faktycznie ubędzie ci nieco wagi (organizm pozbędzie się wody), a przede wszystkim spadnie ciężar z serca – że oto nareszcie zrobiłaś/zrobiłeś coś dobrego dla siebie, ale czy naprawdę sądzisz, że to dobry sposób na życie? Nicnierobienie przez cały rok i oczyszczanie od wielkiego dzwonu? Niekoniecznie.

ss1

Wszyscy wokół przekonują cię, że takie oczyszczanie jest zbawienne, ale zwróć uwagę na pewną oczywistość: wcale nie musiałabyś się oczyszczać, gdybyś przez cały rok dbał/dbała o siebie.
No dobrze, tyle tytułem moralizatorskiego wstępu. Przejdźmy do rzeczy czyli planu zrobienia wiosennych porządków we własnym organizmie.

W rzeczywistości ten sposób postępowania jest po prostu przejściem na zdrową dietę, która zaowocuje w przyszłości brakiem konieczności przeprowadzania jakichś szczególnych działań detoksykacyjnych.

Przygotowywane potrawy przyprawiaj czosnkiem i natką pietruszki. Czosnek oczyszcza krew i wspomaga trawienie podczas gdy pietruszka działa moczopędnie. Od czasu do czasu zaserwuj sobie herbatkę z kopru włoskiego, który działa leciutko przeczyszczająco, ale przede wszystkim usprawnia procesy trawienne. Do herbaty bądź do deserów dodawaj korzeń imbiru, który poprawia krążenie, a więc pośrednio usprawnia również usuwanie toksyn z tkanek (usprawnia też wydalanie toksyn wraz z oddechem).

Możesz się głodzić, wypijać hektolitry herbatek oczyszczających, płukać jelita i poszukiwać innych cudownych środków oczyszczających, ale jeśli nie będziesz się ruszać żadna detoksykacja ci nie pomoże. Dzięki ruchowi organizm sprawnie pozbywa się zalegających w nim złogów.

Ruch poprawia wydajność wszystkich narządów (nawet tych które teoretycznie wydają się weń zupełnie nie zaangażowane).

Ćwiczenia wreszcie umożliwiają spalenie tkanki tłuszczowej, która jest prawdziwym magazynem toksyn.